Sklep miesny sienkiewicza wroclaw

Wizytówką sklepu mięsnego, bądź te sklepu zwracającego się sprzedażą nabiałów, w niniejszym serów jest doskonale skrojony wybór, który przyciąga wzrok mężczyzn w wag witrynach. Odpowiednio zaprezentowane i wyeksponowane produkty motywują do zakupów, a wraz dostarczają dowodów jakości. Co zrobić, by pokrojone wędliny lub sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami danymi do krojenia zarówno wędlin, jak również serów. Istnieją wtedy ręczne krajalnice grawitacyjne, jakie zostały zaopatrzone w najróżniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta jeszcze wyposażona istnieje w kanał drenażowy, a i podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z przeznaczeniem mogą stanowić prane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest niezwykle ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają zarówno na proste kiedy i higieniczne krojenie porcji wędlin, mięsa, a i serów. Idealnie kształtuje się do krojenia takich utworów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i gotowane mięso, steki.

Urządzenie firmy Bizerba zostały zaopatrzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala wynosi od 0 do 12 mm. Chociaż w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu podana jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a oraz możliwość zapisu sposobu ich wyrównywania w formie programów użytkowych. Można wykonywać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz układanie plasterków samego materiału do 4 stosów sam za drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede ludziom w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została uszyta z najdoskonalszej jakości produktów, i bezpośrednio z anodowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia zezwalają na usprawnienie rzeczy do pewnego produktu. Dodatkowo urządzona jest w stół oddany do przechowywania pokrojonych plasterków.