Program finansowy optima

Comarch ERP Optima to dużo przystępny w Polsce program przygotowany dla młodszych i szerszych korporacji z wszystkiej branży. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom jest łatwo wybieranym programem wśród biur rachunkowych, a i doradców podatkowych.

Program Comarch ERP Optima wykorzystuje już ponad 60 000 przedsiębiorstw, z dalekich dziedzinie i sektorów rynku, takich jak: handel oraz usługi, transport, budownictwo, rolnictwo, administracja publiczna, zakłady budżetowe, branża medyczna, instytucje kulturalne oraz kancelarie prawne. Program optima opinie posiada jedynie pozytywne, a oto kilka z nich.

Cosmo Group Sp Z o.o. firma, która jest właścicielem marki NeoNail jest kierującą międzynarodową marką z dziedzinie stylizacji i pielęgnacji paznokci. Od powodzie jej mieszkania są blisko konsumentów, przekazując im piękne i świeże produkty. Grając w naszej branży program Comarch Optima twierdzą, że wszystkie transakcje sprzedają się przebiegać sprawniej.

Printemps jest idealnie znaną siecią dużych sklepów, które obejmują się dystrybucją produktów wiodących firm ze świata mody, towarów luksusowych i najpiękniejszych kosmetyków. W dobie nieustanego wzrostu, sklepy w Caen, Tours i Breście zostawiły w rękach firmy Comarch zadanie zmiany naszego planu informatycznego. Oprogramowanie Comarch ERP Altum najlepiej zapisuje się w biedy i wymagania firmy Printemps również będzie zawsze przy niej w drugich krokach rozwoju.

Oferta firmy Kontri.pl to wspaniały asortyment bielizny, jak jeszcze odzieży i produktów pończoszniczych. Dzięki zastosowaniu platformy Comarch ERP Altum połowa zamówień przez internet obsługiwanych jest w środek automatyczny, a samymi osobami, które stosują udział w produkcji polecenia są pracownicy magazynu fizycznie przygotowujący paczkę do nadania.

Imperial to nazwa z Włoch oferująca odzież dla lalek i przyjaciół. Wraz z bardzo szybkim rozwojem sieci, firma zaczęła szukania systemu, który usprawni zarządzanie siecią sklepów. Wystawili na układ Comarch Optima.