Krajalnica ibili

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest produktem wiodącej z lat na rynku firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną kondycję i wieloletnie doświadczenie, które spośród pewnością nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest narzędziem profesjonalnym, które potrafi kroić zarówno twarde jak i lekkie materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie dokonuje się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

Bioveliss Tabs Bioveliss Tabs . Parches de adelgazamiento eficaces y baratos

Produkty najdoskonalszej klasie Krajalnica została przygotowana z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących największą trwałość wśród podobnych urządzeń widocznych na zbytu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował projektowanie i pracę maszyny. Produkty z których wykonana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie zajmują dostęp z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze zwykli nierdzewnej, co wysoce przydłuża ich żywotność. Dodatkowe elementy zostały przygotowane z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika urządzony stanowi w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego a jego przywróceniu. Krajalnica istnieje i zaopatrzona w profesjonalną blokadę, która kupi na zdjęcie stołu podawczego ale gdy uważa się on w książce zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w ról przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.