Ekran dotykowy tablet manta

GASTRO POS jest programem, który daje na silną i intuicyjną sprzedaż, stworzoną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jak bardzo przystępny plan na placu gastronomicznym cieszy się wielkim znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa pomaga w produkcji kelnerom plus tym samym ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo łatwej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje eleganckich i długotrwałych szkoleń, a bardzo popularna metoda użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, powiązana z wysoką ofertą funkcji, znacznie dobrze sprawdzi się w nie wyłącznie w małym, pojedynczym lokalu, a także w sieci gastronomicznej.

obsługa dokumentów

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo wielu funkcjom i modułom GASTRO POS stanowi znacznie elastycznym systemem, jaki zachorujemy na placu. W relacje od profilu lokalu, albo istnieje ostatnie bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najpomyślniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich pracowników do programu przez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca czy za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring także jego czasu pracy kiedy i zysku jaki generuje. W zależności od stanowiska, można także ustalić widok opcji tak, aby był on dobrany do uprawnień danej osoby, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż oraz wystawianie faktur, pracodawca ma dojazd do wszelkich możliwości. GASTRO POS pozwala zminimalizować straty domu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do samych potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w wszystkim etapie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgodność z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; współpraca z organizmami hotelowymi i urządzeniami do ćwiczeń specjalnych.