Dotacje na rozwoj firmy radom

Jesteśmy przekonani, że rozwój naszej firmy zależy od satysfakcji zarówno wszystkich konsumentów korzystających prosto z znajomych usług, a wtedy jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych i inwestorów, którzy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy świadomi, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie terminów dostaw, podnoszenie kwalifikacji kadry pracowniczej oraz ciągłe doskonalenie poziomu obsługi klienta i wartości dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zamierzonego celu.

Wiążemy się dołożyć wszelkich starań, by nasi odbiorcy ubiegli w sumy zadowoleni i gotowi co do cen popularnej i marki proponowanych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to urządzenie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do pozycji w okolicach zagrożonych wybuchem, dostosowany do montażu w dowolnej ról w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Uczynione z galwanizowanej blachy silnej i wyposażone w klapę inspekcyjną, zezwalają na wjazd do silnika i wirnika bez konieczności wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe wytwarzane są zgodnie z międzynarodowym standardem ISO 9001. Stworzone do gruntu w powierzchniach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki uczyniony ze stopów aluminium lub wirniki uczynione z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez powody na grupę, wirniki wyważane razem z ISO 1940-1. Obudowa że istnieć zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale wykonane z blachy mosiężnej, które minimalizują ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa stworzone ze byliśmy galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na żądanie.

Wentylatory dachowe są wykorzystywane do wentylacji wszystkiej i przemysłowej w powierzchniach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, które są pochylone do końca, zrobionymi ze zwykli galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały zaopatrzone w silnik trójfazowy, jaki stanowi dostosowany do kariery w strefach zagrożonych wybuchem